Diensten

Secretariaat

Martine De Potter

054 41 07 24

secretariaat@scholengroep20.be


Infrastructuur

Nico Van Coster

nico.van.coster@scholengroep20.be

Ken T'Siobbel (stafmedewerker)

ken.tsiobbel@scholengroep20.be

Marnix Vanhonacker (stafmedewerker/Voorzitter comité preventie en bescherming op het werk)

marnix.vanhonacker@scholengroep20.be

Personeel

Hilde De Blander

hilde.de.blander@scholengroep20.be

Preventie

Koen Decroubele (Preventieadviseur veiligheid)

koen.decroubele@g-o.be

Oswald Denorme

(Vertrouwenspersoon / preventieadviseur psychosociale aspecten)

0478 23 71 26

vertrouwenspersoon@scholengroep20.be

Online aangifte register vertrouwenspersoon

Communicatie - HRM

Olivia Malfait

olivia.malfait@scholengroep20.be