Medewerkers scholengroep

Secretariaat

Martine De Potter

054 41 07 24

secretariaat@scholengroep20.be


Infrastructuur

Ken T'Siobbel

ken.tsiobbel@scholengroep20.be

Ivo Vierendeels

ivo.vierendeels@scholengroep20.be

Christophe Punnewaert

christophe.punnewaert@scholengroep20.be

Personeel

Hilde De Blander

hilde.deblander@scholengroep20.be

Onderwijskwaliteit

An Eeman

an.eeman@scholengroep20.be

Preventie

Koen Decroubele (Preventieadviseur veiligheid)

koen.decroubele@g-o.be

Vertrouwenspersonen

Leen Borremans (onderwijs)

0492 46 76 72

leen.borremans@clboudenaarde.be

Lorenzo Lecluyze (CLB)

lorenzo.lecluyze@scholengroep20.be


Aanvangsbegeleiding en innovatietrajecten

Jana De Geyter

jana.degeyter@scholengroep20.be

Kennis- en informatiebeleid

Tine Debruyne

tine.debruyne@scholengroep20.be


ICT-coördinatie

Achim Rosier

achim.rosier@scholengroep20.be

Sven Scheirlinckx

sven.scheirlinckx@scholengroep20.be