Medewerkers scholengroep

Infrastructuur

Ken T'Siobbel

ken.tsiobbel@scholengroep20.be

Ivo Vierendeels

ivo.vierendeels@scholengroep20.be

054 57 06 04

Christophe Punnewaert

christophe.punnewaert@scholengroep20.be

Pieter De Temmerman

pieter.detemmerman@scholengroep20.be

Financiële cel

Philiep Gelas

philiep.gelas@scholengroep20.be

054 57 06 01

Peter Faute

peter.faute@scholengroep20.be

054 57 06 02

Personeel

Hilde De Blander

hilde.deblander@scholengroep20.be

054 57 06 03

Onderwijskwaliteit

An Eeman

an.eeman@scholengroep20.be

054 57 06 05

Preventie

Naomi De clercq (Preventieadviseur veiligheid)

naomi.declercq@scholengroep20.be

Vertrouwenspersonen

Leen Borremans (onderwijs)

0492 46 76 72

leen.borremans@clboudenaarde.be

An Van De Wiele (CLB)

an.vandewiele@scholengroep20.be

0472 59 63 43

Aanvangsbegeleiding en ILC

An Van De Wiele

an.vandewiele@scholengroep20.be

054 57 06 05

Kennis- en informatiebeleid

Tine Debruyne

tine.debruyne@scholengroep20.be

054 57 06 05

ICT-coördinatie

Achim Rosier

achim.rosier@scholengroep20.be

Sven Scheirlinckx

sven.scheirlinckx@scholengroep20.be